Sevgi Forum  
SevgiForum.NET

Go Back   Sevgi Forum > SOSYAL PAYLAŞIM > Twitter
Nickiniz

Twitter Twitter dünyasından haberler ve meşhur twitter adresleri

Konuya Üye Davet Edin.

Ağaç Şeklinde Aç1Beğeni
  • 1 gönderen iڪے†∂ηßﺙuℓ
Yeni Konu aç  Cevapla

Dönüş Bağlantısı Seçenekler
Alt 16.08.2013   #1
Girişimci Üye

iڪے†∂ηßﺙuℓ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Profil Bilgileri
Üye No: 1307
Konular: 57
Nereden: IstanbuL
Beğenileri: 105
Karizma Puanı: 10
Online / Ofline
iڪے†∂ηßﺙuℓ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Standart En ilginç Twitter biyografileri

Twitter bio alanı, kısa bir biyografi kullanıcıların kendileri hakkında kısa bir tanıtım yazısı yazmak için ayrılmış alan. burada genelde insanlar, işlerini, hobilerini, okuduğu okulu paylaşıyor, bunun yanında kendini çok farklı tanımlayan insanlara da rastlıyoruz, bu tanımlamalardan bazılarını aşağıda alıntıladık.

Siz de size ilginç gelen bioları tanımlamalarını paylaşabilirsiniz.
dilarakaravus dilara karavuş
Ben dindar bir çocuktum su tabancamın içine hep zemzem koyardım . Şimdiler de ise İstanbul Ünv Türk Dili Edebiyatı öğrencisiyim tabancamda da sözcükler var.

sheymasa seyma sayar
Gökte ararken yerde bulduğum olmadı hiç. Ama yerde bulup da göklere çıkarmışlığım çoktur. -Murathan Mungan-

syusra Seyma Yusra Soganda
Alelalede bi’ kız çocuğu? Melek yüzlü(!) şeytan? Aslında tipik bi ‘Oğlak’ kızı. Ha! Bi’ de ÖSYM’den nefret ediyor

yasin_krbck yasin
otoz sene saatim işlemiş ben durmuşum, gökyüzümden habersiz uçurtma uçurmuşum… bu beni özetlemeye yetiyor.başka bişey söylemeye gerek yok

EslemDemirci Eslem Hüsün Demirci
Gönül kazanmanın, gönülde taht kurmanın yolu; gösterişsiz pazarlıksız güler yüzdür.. Fennî

turbanliikoncan türbanlı ikoncan
AKP sayesinde sadece türbanımı kullanarak accaip zengin oldum, hani şu Türbanlı Cipli var ya işte o benim!

dilaraayalan dilaraayalan
Ne halim varsa görmekle meşgulüm.ayran içerim,pizza yerim.Bide Nutella benim herşeyim…

VahidDizdar Vahid
16 yaşındayım,yaşamaktan sıkılmayıp kendini yakmazsam;60-65 yaşlarında ölmeyi düşünüyorum

sedacalimfidan seda çalımfidan
Biz her şeye, esirgeyen ve bağışlayan, çokça esirgeyen ve çokça bağışlayan, hep esirgeyen ve hep bağışlayan Rabbin adıyla başlayan adamlarız Anna.

RumeysaUyanik Rümeysa Uyanık
twitter’ı yeni açtım ve tüm ezikliğimle karşınızdayım

asabidegilim eda yanar
Uluslararası sinir mühendisi.

onguryil Onur Gürkan Yılmaz
Tatilini; odasını boyayarak, markete giderek, kola şişesine su doldurup buzluğa atarak ve ara sıra evinin penceresinden güneşlenerek geçiren adam.

EmrullahUnalli Charon
Dünya kamuoyu tarafından kaygıyla izlenilen adam.

eMeSTeFyA mustafa nerkiz
Diyorlar; Bir yanı sarp bir uçurum, bir yanı çılgın dağ doruğu.Böyle Olmasam ben, nasıl korurum içimdeki çocuğu?Bir yanım çılgın nar ağacı,bir yanım buz sarayı.

DemetAkn Polinka
Bazen yoğurdu siz yaparsınız,kaymağını başkası yer..Kaymağımıza göz koyanlara lanet okuyan kız çocuğu….

emircigit Emir Cigit
Bu sene gerçekten ders çalışıcam.

ayse_keskin3 ayşe keskin
Arza hacet yok halim sana ayandır.. Dile gerek yok,sessizliğim sana beyandır.. Söze lüzum yok,susuşum sana kelamdır.. Kelama ihtiyaç yok,aşk sana figandır..

benimadmturuncu eda
bulutlar diyorum . onlar varken, insanın en üstün oldugunu iddia etmesi saçma.büyüyünce bulut olmak istiyorum.odamın penceresi küçük prensin yıldızına bakıyor.

kursunnkalemm Ayşe ATEŞ
“Altmış ikiden tavşan yapmayı matematik problemi zanneden bir çocuğun çaresizliğine benziyor yaşadıklarım.”

dilek_yasar Dilek Yaşar
ب de nokta olmak varken ج ‘in karnına asılmak niye.

ElifKaratay ElifKaratay
1982 doğumlu,mukemmel bir eşe,ortancısı felaket olan üç kıza ve sürekli gülümseyen bir yüze sahibim..

_mubish_ mevhibeker
Aslnda çizenbayan,çoğuzamn gülenbayan,sıklıkla ağlayanbayan,yeryer sıkılanbayan,arasıra depresfbayan,istanbula aşıkbayn,nutellaya ölenbayan,hepinzi sevenbayan

ulyaca Ulya Fatma Çolak
YAPILIŞI: Ses en şımarık haline inceltilir, kafa sağa sola hecelerce çevrilir. SÖYLENİŞİ: “Twitter’ı sevmiyorumsevmiyorumsevmiyorum”

glsemina Gülsemin Arslan
$Dürüstlük pahalı bir mülktür, ucuz insanlarda bulunmaz. $

gezgin_eee ENES ERTUĞRUL ERGEN BEYİN ismiyle İŞARET edilen..YAPInın.!? .ne kadar FARKINDAyıM&Z.!??? ve ne kadar(ını) DEĞERLENDİRebiliyoruM&Z ..acaba..

SuperBen_ M/B Zeki , çevik ve ahlaksızım ama tabi ki bir Alex değilim./ Official Verified

tavadapanik baklava hamuru -homeostazimi arıyorum,yarışmaya mutfaktan katılıyorum.. -bravo salak.

nocomment_8 yeşim tarih öğretmenlerine verilen kontenjan artık artsın diye sürünen öğretmen…

gecekususerhat serhat kara
Ailesiyle vakit gecirmeyen bir erkek asla gercek bir erkek olamaz…Don Vito Corleone

EdebiyatOgrtmni Kübra LÜLECİ Atanamayan,atanamadığı için evlenemeyen,ömür boyu nişanlı kalmak istemeyen bir edebiyat öğretmeni

Sevda___ Sevda Karakaya ” Anlamayacaklara anlatma sakın bilebileceğin en güzel şeyleri.” (Goethe)

M_Bozdogan Meryem Hayat!!! Söyle Nasıl Yaşayayım Ben Seni.Ya anlat bana kendini, Ya Her Defasında Takma bana Çelmeni!!!! Hadi Uzat Bana Ellerini….

@ulkuyuece
hesabim #ogretmenlereatamaistiyoruz kampanyasi sonrasi dondurulmustur! / Seri numarasiz Android… HICBIRSEYIM!

muratozz Murat Öz
Ben de Teşvikiye’den kaldırılmak istiyorum…

Rumeysa_krky Acizbirkul
Annesinin alime hanımı, babasının kızı, karşlerinin hangi filmi izleyelim? sorusunun tek muhatabı, Yaratıcısına şükrünü eda etmeye çalışan aciz bir kul…

MinaMervecom Mina Merve
İslami Evlilik Sitesi Dini bütün eş arayanlar Evlenmek isteyenler aldatmayacak eş arayanlar hemen gelip kayıt olsun ve mutluluğa erişsinler

mehmet34_ mehmet e KAHRİMAN
konuştuğum kadar susmayıda öğrenirsem belki çekile bilir biri olabilirim

waffleisterim alper duran
(blogger) hayatımın sonuna kadar cnbc-e ve discovery channel izleyebilirim. oyunlara karşı ilgili biriyim. bu arada #takipedenitakipederim

sosyalmedyahaber.com

Ayaz bunu beğendi.
Alt 08.04.2014   #2

Ayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Profil Bilgileri
Üye No: 1278
Konular: 816
Beğenileri: 7293
Karizma Puanı: 2382
Online / Ofline
Ayaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

teşekkürler

__________________________________________________________________________________________
'' Yağmur misali
avuçlarına düşüyor hayat
ve tutabildiğin kadarı senin..''

Etiketler
biyografileri, ilginç, twitter

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler