Sevgi Forum  

Go Back   Sevgi Forum > SEVGİ FORUM GENEL > Serbest Kürsü

Konuya Üye Davet Edin.

Yeni Konu aç  Cevapla

Dönüş Bağlantısı Seçenekler
Alt 16.12.2012   #1
O Artık Bizden Biri

AyalA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Profil Bilgileri
Üye No: 12
Konular: 589
Nereden: Gaziantep
Aldığınız Beğeni: 5488
Rep Puanı: 412
Online / Ofline
AyalA isimli Üye şimdilik offline konumundadır
negatif_sevgi Gölcük Depremi Sırasında Bursada Yaşanan akıl Almaz Olaylar

Gölcük Depremi Sırasında Bursada Yaşanan akıl Almaz Olaylar
Gölcük Depremi Sırasında Bursada Yaşanan akıl Almaz Olaylar
--------------------------------------------------------------------------------
Merhabalar öncelikle şunu belirtmeliyimki bursa depremde fazla bir zarar görmesede depremi en sert şekilde hiseden yerlerden biriydi İşte deprem sırasında yaşandığı iddaa edilen iki olay (bunlardan ikincisine video görüntüsü olarak bizzat ben şahit oldum) İlk olayıda polisler bana anlattı
Olay 1 - Bursayı bilenler bilir tophane diye adlandırılan yerde osmanlı devletinin kurucuları olan baba oğul yan yana yatarlar (osman ve orhan gazi) İşte deprem gecesi bu iki büyük zattın türbelerinden bir takım sesler geldiğine dair ihbar alan polis ekipleri hırsız olabilir şüphesiyle mezarlarına giderler Daha sonra yaptıkları araştırmalara rağmen hiç bir şewy bulamayan polisler asılsız bir ihbar olduğunu düşünerek araçlarına dönmek üzeredirlerki bu sefer 1 polis bazı sesler duyduğunu söyler arkadaşları ise ses duymadıklarını belirtirler polis içinin rahat etmesi için son bir kez bakacam diyerek arkadaşlarından ayrılır türbelerin içine lambayı tuttuğunda ise şok olur orhan ve osmangazi allahım gazabından Bursamızı koru diyerek dua etmektedirler polis tabii kalp krizi geçirir ve olduğu yerde can verir
olay 2- Bursa aynı zamanda evliyalar kentidir bunuda bilen bilir deprem gecesi saat 3 civarında uludağın eteklerindeki köyde domuz avına çıkan köylüler gece 3 sularında bursaa dogru baktıklarında şok olurlar deprem başlamasıyla birlikte burasanın üzerini fanus şeklinde bir sis tabakası (anlatanlar nur tabakası da diyor) kaplamıştır 45 saniye boyunca açık açık gözüken ve depremin bitmesiyle ansızın kaybolan bu sis tabakasının video görüntülerini bende izledim biter
alıntı

_______________________________________________________________________________________________________________________
O An Geldiğinde Her Şey Yok Olduğunda Dönüş Yalnız Sana Olacakdır...

Etiketler
akıl, almaz, bursada, depremi, gölcük, olaylar, sırasında, yaşanan

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler