PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sevgi'nin Önem/i

Özgü®
11-06-2012, 07:30 PM
[Only Registered Users Can See Links]

Her insanın içinde küçük bir çocuk vardır‚ hangi yaşa gelirse gelsin. o çocuk tetikte bekler ve hiç olmadık bir anda varlığını gösterir. içinde bulunduğu bedeni ele geçirir.

Belkide zamanında yaşanmamışlıkların bir birikimi ve dışa vurumudur bu.
Sevilmeyi ister insan çocukça şimartılmayı. Yüreğindeki çoşkuyla hareket eder ve herkesin aynı hissettiğini düşünür. bu his ne kadar bencilce olursa olsun‚ beklentilere engel olunamaz.

Aslında sevgiyi yansıtmak o kadar zor olmasa gerek. Niye kocaman bir duvar öreriz ki insanlarla aramıza? o duvarın arkasına saklanmış birer çocuk olduğumuz halde. Korkularımız nedir sevmek mi‚ sevilmek mi?
bazen kırarız birbirimizi hiç olmadık sebeplerle‚ telafisi olmayan sözler söyleriz. söz ağızdan çıkmış olur...geriye dönüşü zordur.

Oysa ne demişler en iyi ilaç ilgi ve sevgidir‚ eğer işe yaramadıysa dozunu artırmak gereklidir.....

Sevelim birbirimizi‚ paylaşalım dertlerimizi. Çözümse birlikte arayalım‚ çözemiyorsak birlikte ğöğüs gerelim. Ama her şeyden önce sevelim‚ sevelim....
Sevginin açamayacağı hiç bir kapı‚ çözemeyeceği hiç bir sorun olduğunu sanmıyorum.
sevgi dolu bir yaşam dileklerimle.....

Gizem

Zümrüt
06-19-2014, 04:08 PM
en iyi ilaç ilgi ve sevgidir‚ eğer işe yaramadıysa dozunu artırmak gereklidir.....

Sevelim birbirimizi‚ paylaşalım dertlerimizi. Çözümse birlikte arayalım‚ çözemiyorsak birlikte ğöğüs gerelim. Ama her şeyden önce sevelim‚ sevelim....
Sevginin açamayacağı hiç bir kapı‚ çözemeyeceği hiç bir sorun olduğunu sanmıyorum.

Çok teşekkür ediyorum..