SevgiForum.NET

SevgiForum.NET (https://www.sevgiforum.net/index.php)
-   Saç Modelleri (https://www.sevgiforum.net/sac-modelleri-145.html)
-   -   Saç Modelleri (https://www.sevgiforum.net/sac-modelleri-145/sac-modelleri-23056.html)

Model 25.05.2018 19:04

Saç Modelleri
 
https://www.sevgiforum.net/resimler/...-modelleri.png

Saç Modelleri
Günümüzde çok sayıda farklı saç modelleri ve farklı saç kesimleriyle karşılaşmak mümkün olmaktadır. Bu doğrultuda hemen her yıl ön plana çıkan çok sayıda farklı saç modellerinin de bulunduğu bilinmektedir. Esasında saç modelleri kişisel tercihlerimizin bir yansıması olarak karşımıza çıkmaktadır. Kimi zaman kısa saçlı modeller tercih edilirken kimi zaman ise; daha havalı ve dolgun saç modelleri tercih edilmektedir. Farklı saç kesim modellerinin bulunması insanların kendi yüz şekillerine göre en uygun olan saç modelini bulabilmeleri hususunda da önemli kazanımlara sahip olmalarını mümkün kılmaktadır. Esasında saç modeline karar verecek olan bireylerin öncelikle çok da radikal olmayan bir değişiklik yaparak kendisine en çok yakışan saç modeline ulaşması daha mantıklı olmaktadır. Zira yapılacak olan radikal saç modeli değişiklikleri çoğu zaman önemli riskleri de beraberinde getirmektedir.
Saç modeline karar vermeden önce mutlaka iyi bir araştırma yapmak şart olmaktadır. Unutulmamalıdır ki saç modeli sadece saçın kısaltılması ya da uzatılması hadisesi değildir. Çünkü saç renginden tutun da saçların hareketli olup olmamasına varıncaya kadar bütün her şey saç modeli tanımının içerisine girmektedir. Öncelikle saç renginin belirlenmesinde dikkat edilmesi gerekli olan bazı hususların bulunduğunu unutmamak gerekmektedir. Bunlar:
  • Saç renginizin ten renginizle uyumlu olmasına dikkat edin
  • Esmer ve koyu tenlerde koyu saç rengi tonlarının daha iyi duracağını unutmayın
  • Şayet sarı cilt tonuna sahipseniz; koyu kestane rengi iyi bir seçenektir
  • Açık tenlilere hemen her saç rengi uymaktadır
  • Şayet pembe tenliyseniz; nötr tonlar seçmelisiniz
Esasında yukarıda sıralanan özellikler saç modeli seçiminde de etkili olan özellikler olarak karşımıza çıkmaktadır. Bundan dolayı saç modelinizi seçerken; teninizle uyumlu olmasına dikkat etmeniz gerekli olmaktadır. Bunun yanı sıra yüz tipinize en uygun olan saç modelinin seçilmesi, tercih etmiş olduğunuz saç modelinin yüzünüzde çok daha güzel durmasını sağlayacaktır. Ayrıca saç modelleri hakkında önceden bilgi sahibi olunması, beraberinde önemli kazanımları da getirmektedir. Özellikle internet ortamında günümüz itibariyle saç modelleriyle alakalı olarak çok sayıda bilgiye ulaşmak mümkün olmaktadır. Bu noktada https://www.sevgiforum.net internet sitesi saç modellerine dair çok geniş bir yelpazede bilgileri takipçilerine sunmaktadır. İnternet sitesini takip ederek siz de yüz tipinize en uygun saç modelinin seçimi konusunda önemli kazanımlar elde edebilirsiniz. Unutmayın ‘’ Saçınız en önemli aksesuarınızdır.’’


Kaynak: https://www.sevgiforum.netİrem 10.09.2019 02:49

Teşekkürler

Xena 13.01.2020 20:22

Teşekkürler model

deniz gözlüm 13.01.2020 20:30

teşekkürler

Taquilla 15.05.2020 21:47

Koronavirüs sebebiyle uzun süre kapalı kalan berberler kuaförler açıldı


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 06:57.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.1